ARTYKUŁY

Tu znajda Panstwo przydatne informacje przy oprawie obrazow i grafik, jak dobrac  ....

Co wnosi sztuka?

"Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów."


Zacheca do refleksji , motywuje, przypomina o dobrych chwilach i waznych osiągnięciach. Zdjęcia opowiadają historię i przekazują tyle znaczenia, dlatego zajmują szczególne miejsce w naszych domach.


Grafika może zamienić każdą prostą przestrzeń biurową w komfortową i relaksującą atmosferę. Portrety i grafika nadają ton temu, jak inni postrzegają Twoją firmę.


JAKIE ZDJĘCIA DOTYCZĄ MUZEÓW I KOLEKTORÓW SZTUKI: Dla galerii sztuki lub kolekcjonera zdjęcia są istotą, cenną własnością dla wszystkich. Możesz przeglądać szereg ramek do zdjęć w każdym domu towarowym, ale czy ta średnia ramka odda sprawiedliwość Twoim ważnym zdjęciom? Prawdopodobnie nie. Niestandardowe kadrowanie to usługa dostarczana przez profesjonalistów, którzy mają talent do naturalnego podkreślania fotografii i grafiki z idealną ramą dostosowaną do tego konkretnego obrazu. Wybór niestandardowego szkieletu dla twojego obrazu nie zniekształci w ogóle obrazu, ale zamiast tego powiększy jego piękno. To, co wiąże się z tą usługą, to wybór koloru, rozmiaru, elementu dekoracyjnego, akcentów ramy, pracy na płótnie, niestandardowych plakatów i matowania z profesjonalistą. Mówiąc dokładniej, niestandardowe kadrowanie jest procesem twórczym, dzięki któremu obrazy wyróżniają się w najbardziej unikalny sposób. Ta usługa wykracza poza tradycyjne ramy. Jako najstarsza firma zajmująca się oprawą w Hell's Kitchen w Nowym Jorku, w Jadite Galleries z przyjemnością przekształci Państwa dzieło w arcydzieło dzięki naszym niestandardowym usługom ramowym.

Wszystko o renowacji obrazow

Zastanawiasz się, czy powinieneś przywrócić swój obraz? Przed podjęciem decyzji powinieneś zebrać jak najwięcej informacji o stanie twojego malarstwa i prawdopodobnym wyniku jego przywrócenia. Aby nieco lepiej zrozumieć proces konserwacji, wyjaśniliśmy to dogłębnie. Co właściwie oznacza renowacja malarstwa? Obrazy wymagają opieki, aby wyglądały jak najlepiej przez jak najdłuższy czas. Zaraz po zrobieniu obrazu zaczyna się starzeć. Wymagany jest przeszkolony konserwator malarstwa ze względu na naturalne starzenie się obrazu i gromadzenie się brudu na przestrzeni lat. Nawet jeśli bardzo dobrze potraktowałeś ten obraz i prawidłowo go wyświetliłeś, nadal będziesz odczuwał skutki naturalnego starzenia się i gromadzenia się brudu, więc odzyskanie go jest mądrym pomysłem.

Dlaczego warto zabezpieczac ramy

 Czy jesteś miłośnikiem sztuki, który lubi pokazywać swoje ulubione obrazy w Twoim domu? Niezależnie od tego, czy masz pełną kolekcję dzieł sztuki, czy tylko kilka elementów, należyta dbałość o nie jest sprawą najwyższej wagi. Ale czy wiesz, że oprawa dzieła sztuki może być najważniejszym czynnikiem w jego długowieczności? Jeśli poważnie myślisz o zachowaniu swoich cennych dzieł sztuki, powinieneś rozważyć oprawę ochronną.

CO TO JEST KONSERWACJA? Oprawianie z zachowaniem jest metodą kadrowania obrazu, która gwarantuje, że oprawione dzieło pozostanie wolne od kwasów i zabezpieczone przed szkodliwym promieniowaniem UV. Ramka konwersacyjna użyje specyficznych maty i tablic bezkwasowych, a także pokrowców na kurz przyłożonych do tylnej części ramy. Będą również używać specjalnego szkła filtrującego UV, aby zapobiec blaknięciu i blaknięciu.


JAKIE SĄ KORZYŚCI? Bez ochrony ramek konserwatorskich, jakość twoich dzieł sztuki będzie bardzo cierpieć. Zarówno kontakt z kwasem, jak i promieniowanie UV spowoduje odbarwienie i kruchość. Jeśli użyjesz niewłaściwego rodzaju szkła, twój obraz prawdopodobnie przylgnie do szkła, uniemożliwiając niezniszczenie go, jeśli chcesz go zdjąć z ramy. Większość komercyjnych sklepów z ramkami nie chce sprzedawać ramek, które zachowują na dłuższą metę - zwykle używa ramek z podstawowych materiałów, które nie są wykonane z myślą o sztuce. Jeśli chcesz zabezpieczyć wartość swojej sztuki, tworzenie ram konserwacyjnych jest drogą do zrobienia.oferujemy tylko

position yourself as an authority in your field, and keep your visitors engaged. Choose a great image or photo to feature in your article or add a video for extra engagement! Keep it interesting and relevant so that your readers read it through till the very end.

Want more updates straight to your inbox? Sign up for our newsletter and you won’t miss a beat.

ul Mazowiecka 12, 30-036 Kraków

©2020 by Oprawa obrazów. Proudly created with Wix.com